Szkolny Konkurs „Mein adventskalender”

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, również w tym roku odbył się konkurs:  „Mój kalendarz adwentowy”. Celem konkursu było propagowanie tradycji adwentowych krajów niemieckojęzycznych, poprzez przygotowanie kalendarz adwentowego, symbolizującego zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV-VIII. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów. Poziom i jakość wykonania prac przerosły najśmielsze oczekiwania. Prace konkursowe wystawione na szkolnym korytarzu podziwiała  cała społeczność uczniowska, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły oraz rodzice.

W dniu 15. 12. 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, poprzedzone głosowaniem na wybrany kalendarz adwentowy. Do głosowania przystąpili uczniowie klas I-VIII oraz nauczyciele.

Nagrodzeni uczniowie:

Kategoria kl. IV-VI

I miejsce   Michalina Zatora kl. VI

II miejsce Michalina Pawlik   kl. V

III miejsce Maria Zuchmańska kl. V

Wyróżnieni uczniowie:

Dominik Dudziński kl.IV

Paulina Pluta kl. VI

Kategoria kl. VII-VIII

I miejsce  Julia Tosińska kl. VII

II miejsce Marta Ruśkl. VII

III miejsce Maja Mucha kl. VII

Wyróżnienie

Natalia Szymczyk kl. VIII

 

Organizator konkursu Małgorzata Doniecka, Małgorzata Dudzińska