Drogi Rodzicu !

Jeśli trafiłeś na tą stronę jesteśmy przekonani, że interesujesz się życiem szkoły i dobrem własnego dziecka,

dlatego też zapoznaj się z materiałami umieszczonymi na tej stronie.

– Wychowawcy klas

– Nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów

– Rozkład jazdy autobusów szkolnych

Konsultacje nauczycieli dla rodziców

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW!!!

Rada Rodziców gorąco dziękuje Rodzicom za wpłaty dokonane na fundusz Rady Rodziców (komitet rodzicielski) w bieżącym roku szkolnym. Zebrane przez skarbników poszczególnych klas wpłaty pozwoliły zgromadzić sumę środków na pokrycie wydatków związanych z inicjatywami służącymi wsparciu funkcji wychowawczych szkoły, zgodnych z przyjętym Regulaminem Rady Rodziców. Dzięki nim mogliśmy dofinansować działania związane z obchodami uroczystości w naszej szkole, w szczególności Dnia Dziecka, umilając wszystkim dzieciom ich święto zabawą i poczęstunkiem. Mieliśmy również możliwość przekazać naszą wspólną cegiełkę na zbiórkę publiczną ogłoszoną w tym dniu w naszej szkole na rzecz leczenia ciężko chorej mamy. Zbiórka nr 2023/2484/KS, zarejestrowana pod nazwą: Rodzice i Nauczyciele Pomagają Mamie Uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Fałkowie trwa nadal, w związku z tym zachęcamy do okazania serc i dalszego indywidualnego wsparcia. Puszki przeznaczone do zbiórki są dostępne w szkole w sekretariacie i w pokoju nauczycielskim.

U progu zbliżających się wakacji pragniemy również złożyć całej społeczności szkolnej życzenia udanego, bezpiecznego i beztroskiego letniego wypoczynku.
Prezydium Rady Rodziców

TYDZIEŃ  KULTURY  JĘZYKA 15.05 – 19.05.2023 r.

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

(Wisława Szymborska)

przedszkole – oddział „0”

Psotny świat liter – czytamy maluchom wiersze Agnieszki Frączek.

Świat zwierząt –  konkurs na najpiękniejszą kolorowankę.

klasy 1 -3

Czy każdy potrafi zostać mistrzem ortografii – dyktando z luką.

Pięknie piszę –  konkurs kaligraficzny.

Każdemu wolno czytać – konkurs czytelniczy.

klasy 4 -8

Co dwie głowy to nie jedna – dyktando w parach.

Zapomniana sztuka pięknego pisania –  konkurs kaligraficzny.

Zabawa słowem –  konkurs wiedzy o języku polskim.

Frazeologizmy i przysłowia –  konkurs plastyczny.

22.05.2023 r. –Podsumowanie konkursów TKJ.

                                                                                                                             Organizatorzy: Anna Rydz, Mirosława Grabowska

Drodzy Rodzice!!!

Rada Rodziców zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie wpłat na fundusz Rady Rodziców (tzw. komitet rodzicielski) na bieżący rok szkolny w formie ustalonych kwot składek. Dzięki nim będziemy mogli zgromadzić środki finansowe na wydatki związane z uroczystościami szkolnymi czy słodkimi upominkami dla wszystkich uczniów i przedszkolaków.
Prosimy o dokonywanie stosownych wpłat podczas zebrań klasowych w bieżącym miesiącu. Wpłaty przyjmują upoważnione osoby w trójkach klasowych. Kwoty składek zostały ustalone na pierwszym w tym roku szkolnym zebraniu Rady. Informacje o nich zostały  przekazane przez trójki klasowe jako przedstawicieli wyłonionych w wyborach klasowych. Miło nam podkreślić, iż kwota składki nie uległa zmianie w stosunku do ubiegłego roku szkolnego!
Jesteśmy przekonani, że wszystkim Rodzicom zależy na spełnieniu wspólnego poczucia zbiorowego obowiązku wobec wsparcia Szkoły i jak najlepszej realizacji naszej działalności. Liczymy na Państwa wpłaty.

Prezydium Rady Rodziców