Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia- przemiły dzień w naszej szkole. Tego dnia każdy, kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajkową czapkę. W taki właśnie sposób cała szkoła oczekiwała nadejścia najważniejszego w tym dniu gościa – Świętego Mikołaja. W końcu długo wyczekiwany gość zawitał w szkolne progi, niosąc dla każdego przeróżne słodkości( figurki czekoladowe, czekolady).

Najmłodsi nasi uczniowie powitali gościa wierszykiem, piosenką oraz tańcem. Mikołaj w towarzystwie „Śnieżynek” wręczył wszystkim słodki upominek. Maluchy nie chciały się z nim rozstać, ale Mikołaj obiecał, że wróci ponownie za rok. Organizatorem tego dnia byli uczniowie zaangażowani w prace Samorządu Uczniowskiego, którzy pod kierunkiem opiekunów i dzięki Radzie Rodziców (głównemu sponsorowi słodkości) zatroszczyli się, aby każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor.