II miejsce w finale wojewódzkim Tymbarka

     W dniach 08-09-maja  na obiektach sportowych w Nowinach rozegrane zostały finały wojewódzkie  o Puchar Tymbarka w kat. dziewcząt i chłopców w kat U-8,U-10 i U-12. W finałach w kat dziewcząt U-10 i U-12 powiat konecki reprezentowały dziewczęta z SKS Olimpijczyk Fałków. W kat. U-10( rocznik 2013 i mł.) zawodniczki z Fałkowa po  meczach zremisowanych z Pacanowem 1:1 oraz z SP Goźlice( powiat Sandomierz) 0:0 i meczu przegranym z SP Bieliny 0:6 zajęły 3 m-ce w swojej grupie i zostały sklasyfikowane na m-cu 5-6. Startowało 8 zespołów. Dziewczynki z Fałkowa zagrały w składzie: Ewa Ruś, Roksana Siemko, Kornelia Bała, Amelia Wiklak, Roksana Wołczyk, Patrycja Gunerka, Amelia Brzezicka, Anna Przybył, Marta Jaranowska.

Dzień później 9 maja zawodniczki z Fałkowa w kat U-12  spisały się bardzo dobrze zajmując drugie m-ce.

Wyniki dziewcząt U-12

Fałków- Kunów    6:1

Fałków- SP 1 Włoszczowa  3:2

Po zajęciu 1 m-ca w grupie awansowały do półfinału, w którym spotkały się z zespołem Diament Zbludowice ( powiat Busko Zdrój) wygrywając po zaciętym meczu 2:1.

W finale musiały uznać wyższość dziewcząt z SP Klimontów z którymi przegrały  6:1

Klasyfikacja końcowa dziewcząt U-12

  1. SP Klimontów
  2. SKS Olimpijczyk Fałków
  3. Diament Zbludowice
  4. SP Nr 1 Włoszczowa

Startowało 11 zespołów.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Szymczyk z SKS Olimpijczyk Fałków.

Dziewczęta  zagrały w składzie: Aleksandra Szymczyk, Zofia Zięba, Maja Domańska, Amelia Zub, Amelia Karbownik, Maria Zuchmańska, Wiktoria Stolecka.