Wycieczka do Kielc

WYCIECZKA DO KIELC

     W dniu 28.03 klasa V i VI wraz z opiekunami : p. Anną Wydra, p. Hubertem Szymczykiem oraz p. Piotrem Gonerką udali się na wycieczkę do Kielc.

Program był dość napięty gdyż już o 9.45 uczestniczyliśmy w projekcji filmu „Za duży na bajki”. Pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków, jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości.

     Po projekcji przyszedł czas na drugie śniadanie oraz kolejny punkt programu wizyta w parku trampolin Fly Sky Kielce. Nasi uczniowie mogli przez godzinę korzystać z atrakcji trampolinowych, pochwalić się swoimi umiejętnościami akrobatycznymi oraz na sportowo powitać nadejście wiosny. Po uśmiechach na twarzach można sądzić iż wyjazd z pewnością należał do udanych!