Konkurs Działaj z Impetem

Znamy już wyniki Konkursu dla Szkół!

II miejsce –  projektor multimedialny i pomoce edukacyjne wygrywa Publiczna Szkoła Podstawowa w Fałkowie 

    

     We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do realizacji zadań Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla szkół „Działaj z impetem”. Było to działanie edukacyjne długofalowe z zakresu edukacji ekologicznej.

     W ramach programu wzięliśmy również udział w konkursie „Eko-kącik z impetem”. Celem programu i konkursu była edukacja w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami, jakimi są butelki PET, a także ich recyklingu.

     Przedmiotem konkursu było przygotowanie przez uczniów oraz koordynatora Eko-kącika, zachęcającego do segregacji butelek PET w oparciu o comiesięczne wskazówki edukacyjne, umieszczane na stronie internetowej. Zdjęcie naszej pracy odesłaliśmy  na stronę internetową organizatora. Następnie odbyło się głosowanie internautów.

     Po zakończeniu głosowania ( od 02 marca do 02 kwietnia), ocenie prac i wyborze przez jury-  okazało się że zdobyliśmy II miejsce.  Informujemy że w konkursie brało udział około 100 szkół z całej Polski .

       Nagroda zostanie przysłana do szkoły w terminie do 15 maja 2020 r.

       Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom, dzieciom i przyjaciołom  za to, że angażowali się w Program i konkurs przez cały rok.

                                                                        Koordynator programu: Iwona Błońska