Walentynki w naszej szkole

WALENTYNKI  W  NASZEJ SZKOLE

„Takie Święto jest raz w roku, pełne uczuć i uroku”

    Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W tygodniu poprzedzającym Walentynki Samorząd Uczniowski zorganizował okolicznościową gazetkę ścienną oraz pocztę  walentynkową. Na korytarzach szkoły pojawiły się dwie skrzynki, do których każdy kto chciał wyrazić uczucia swojej sympatii mógł wrzucić Walentynkę. Magii tej zabawy dali się ponieść uczniowie od pierwszaków po ósmoklasistów. Każda kartka podpisana imieniem i nazwiskiem trafiła we wtorek do odbiorców- uczniów klas I – III. Rada Samorządu Szkolnego uznała, że dobrą okazją do przekazania Walentynek dla uczniów starszych będzie dyskoteka. 20 lutego zorganizowano zabawę. Impreza była udana. Uczniowie tańczyli przy dźwiękach najnowszych( i nie tylko) hitów muzycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy oraz mini sesja zdjęciowa dla chętnych, upamiętniająca ten wyjątkowy dzień. Najważniejszym punktem dyskoteki było jednak przekazanie walentynkowej korespondencji.