Jasełka Bożonarodzeniowe

19 grudnia o godzinie 10.00 uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli i pracowników  w magię Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły szkolne jasełka przygotowane przez uczniów klas: VIII A, VIII B, VI A oraz VI B pod opieką Pani Alekasandry Leśniewicz oraz ks. Prefekta Rafała Kosowskiego, który również wystąpił w przedstawieniu w roli Lucyfera. Oprawę muzyczną przygotowała pani Katarzyna Krzysztoporska. 

Przedstawienie odbyło się ponownie tego samego dnia o godzinie 12.00 dla osób samotnych z naszej gminy. Występ młodych aktorów wprowadził wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Ze sceny zabrzmiały również kolędy wykonane przez chór szkolny. Na sam koniec Pani dyrektor Mirosława Palus podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła wszystkim  życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, po czym nastąpiło wspólne dzielenie się opłatkiem.