Finał V Konkursu Informatycznego

W dniu 8 marca miał miejsce finał V Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego. Do finału zakwalifikowało się 3 uczniów z naszej szkoły: Doniecki Wojciech, Stolarski Wiktor i Wijaczka Wiktor. Konkurs  miał na celu promowanie zainteresowań informatycznych wśród uczniów oraz rozwijanie ich umiejętności w obszarze technologii informacyjnej.

W zmaganiach finałowych konkursu wzięło udział łącznie 49 uczniów z terenu województwa świętokrzyskiego. Zadanie było bardzo wymagające gdyż uczniowie zostali poddani testowi z wiedzy ogólnej z zakresu informatyki. 

Nasi uczniowie spisali się naprawdę bardzo dobrze uzyskując wyniki powyżej 80%, niestety do tytułu laureata zabrakło Wiktorowi Stolarskiemu 1 pkt., a Wojtkowi i Wiktorowi 2 pkt.

Gratulujemy uczniom tytułów finalisty i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs Informatyczny  okazał się nie tylko doskonałą okazją do rozwijania umiejętności informatycznych, ale także fantastycznym doświadczeniem edukacyjnym dla wszystkich uczestników. Wszystkich zachęcamy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z zakresu informatyki oraz do udziału w kolejnych edycjach konkursu.