Mikołajkowy wyjazd do kina

Mikołajowy wjazd do kina

Uczniowie klas I, II, III i IV 6 grudnia uczestniczyli w wycieczce do kina w Kielcach, której celem było świętowanie tego bardzo ważnego dnia. Decyzją dzieci był wybór filmu pt. „Był sobie pies 2”, który we wspaniały sposób pokazał, iż wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey- tytułowy pies- dostaje od swojego ukochanego pana Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem.
Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami.
Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia
i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Uwieńczeniem wyjazdu było spotkanie ze św. Mikołajem.