Konkursy przedmiotowe 2023/2024

Udział uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Fałkowie w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024

 

Lp.

 

Przedmiot

 

I etap – szkolny

 

II etap – rejonowy

 

 

III etap – wojewódzki

 

Nauczyciel prowadzący

 

 

 

1.

 

 

 

Biologia

Amelia Maciejczyk – kl. VII

Nikola Baran – kl. VIII

Aleksandra Kubka – kl. VII

Maja Mucha – kl. VII

Zuzanna Tasak – kl. VII

Julia Jaranowska – kl. VIII

Amelia Białecka – kl. VII

Bartłomiej Mazur – kl. VII

—————————–

————————

Katarzyna Popęda

2.

  Matematyka

Michał Doniecki – kl. VII

Wojciech Doniecki – kl. VII

Amelia Maciejczyk – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

Aleksandra Kubka – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Konrad Brudny – kl. VII

 

Amelia Maciejczyk – kl. VII

Michał Doniecki – kl. VII

Wojciech Doniecki – kl. VII

Konrad Brudny – kl. VII

 

————————–

 

Anna Barańska

 

3.

 Informatyka

Michał Doniecki – kl. VII

Wojciech Doniecki – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

Michał Doniecki – kl. VII

Wojciech Doniecki – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

 

Wojciech Doniecki – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

 

Piotr Gonerka

4.

 Język angielski

Franciszek Świercz – kl.VII

Adrian Błotnicki – kl. VII

Kamil Muskała – kl. VII

Oliwier Antkiewicz – kl. V

Konrad Brudny – kl. VII

——————————

—————————

Hubert Szymczyk

5.

 Geografia

Paula Słupska – kl. VII

Michał Doniecki – kl. VII

Wojciech Doniecki – kl. VII

Amelia Maciejczyk – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

Zuzanna Zub – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Konrad Brudny – kl. VII

Paula Słupska – kl. VII

Michał Doniecki – kl. VII

Wojciech Doniecki – kl. VII

Amelia Maciejczyk – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

Zuzanna Zub – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Konrad Brudny – kl. VII

Paula Słupska – kl. VII

Wiktor Wijaczka – kl. VII

Zuzanna Zub – kl. VII

Wiktor Stolarski – kl. VII

Konrad Brudny – kl. VII

 

Agnieszka Lipska