Mistrzostwa Publicznej Szkoły Podstawowej w Tenisie Stołowym Dziewcząt – Fałków – 09.01.2019 r.

Mistrzostwa Publicznej Szkoły Podstawowej w Tenisie Stołowym Chłopców – Fałków – 09.01.2019 r.

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Końskich Fałków – 26.01.2019 r.

Zawody Gminne w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców rocznik 2003 i młodsi – Fałków – 07.02.2019 r.

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Przedbórz – 10.02.2019 r.

Zawody Powiatowe w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Fałków – 14.02.2019 r.

Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznik 2003 i młodsi – Fałków – 19.02.2019 r.

XXX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet Fałków – 09.03.2019 r.

Finał Powiatowy w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gowarczów – 29.04.2019 r.

 

 

Mistrzostwa Publicznej Szkoły Podstawowej w Tenisie Stołowym Dziewcząt – Fałków – 09.01.2019 r.

 

         W zawodach wzięło udział 16 dziewcząt wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach klasowych. Zawody odbywały się systemem do dwóch przegranych spotkań. 

        

Wyniki końcowe mistrzostw:

1. Pluta Patrycja                     IIIa

2. Szokalska Katarzyna          IIIa

3. Ostrowska Marta               VIIa

4. Orman Barbara                  IIIb

5-6. Dąbrowska W. – VIIIb i Jurek M. - VIIa

Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel w.f. R. Soboń.

 

 

 

Mistrzostwa Publicznej Szkoły Podstawowej w Tenisie Stołowym Chłopców – Fałków – 09.01.2019 r.

 

         Do mistrzostw zakwalifikowało się 16 chłopców wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach klasowych. Zawody odbywały się systemem do dwóch przegranych spotkań.

Wyniki końcowe mistrzostw:

1. Stępień Brajan                    VIIb

2. Orman Sebastian                VIIIb

3. Konieczny Paweł                IIIa

4. Najmrodzki Adam              IIIa

5-6. Kowalski M. – VIIb i Antosik P. – VIIIa.

Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel w.f. R. Soboń.

 

 Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Końskich Fałków – 26.01.2019 r.

 

         W zawodach wystartowały trzy zespoły: Niekłań, Radoszyce i Fałków. Naszą drużynę stanowiły  dziewczęta.

 

Kolejność meczy:

 

Niekłań – Radoszyce              3:0

Radoszyce – Fałków              2:1

Niekłań – Fałków                   3:0

 

Kolejność końcowa:

 

1.     Niekłań

2.    Radoszyce

3.    Fałków

Skład Fałkowa: Pluta P., Szokalska K. – IIIa, Orman B., Pluta M., Smoląg J., Zuchmańska M. i Stępień S. – IIIb, op.: R. Soboń.

 

 

Zawody Gminne w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców rocznik 2003 i młodsi – Fałków – 07.02.2019 r.

 

W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujących Szkołę Podstawową w Czermnie i Szkołę Podstawową w Fałkowie.

 

Przebieg rywalizacji:

 

Dziewczęta                                                        Chłopcy

Fałów – Czermno     3:0                                 Fałków – Czermno        1:3

 

Kolejność końcowa:

 Dziewczęta                                                Chłopcy

 1. Fałków                                                           1. Czermno

2. Czermno                                                         2. Fałków

 

         Do zawodów powiatowych zakwalifikowały się: drużyna dziewcząt z Fałkowa i chłopców z Czermna.

Skład Fałkowa:

dziewczęta: Pluta Patrycja i Szokalska Katarzyna z kl. IIIa

chłopcy: Stępień Brajan z kl. VIIb i Orman Sebastian z kl. VIII.

Opiekun: R. Soboń.

 

 

 

 

Dziewczęta i chłopcy reprezentujący Szkołę Podstawową w Fałkowie w Zawodach Gminnych w Tenisie Stołowym w dniu 07.02.2019r.

 

  

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Przedbórz – 10.02.2019 r.

 

         Startowało 8 drużyn: PG Przedbórz, LO Przedbórz, Pilica Przedbórz, GLKS Fałków, LKS Sparta Zagnańsk, GKS Kluczewsko, PG Strzelce Małe i SP Fałków.

Wyniki SP Fałków:

Fałków – GKS Kluczewsko   0:2 ( 11; 17 )

Pilica Przedbórz – Fałków      2:0 ( 20; 21 )

Fałków – PG Strzelce Małe    2:0 ( 21; 4 )

Fałków – PG Przedbórz         2:0 (13; 10 )

 

         Nasza drużyna zajęła V miejsce w turnieju ( najlepsze wśród drużyn młodzieżowych ). Najlepszą zawodniczką naszej drużyny wybrana została Pluta Patrycja.

         Skład Fałkowa: Jaborowska A., Orzeł E., Pluta P., Szokalska K. – IIIa, Orman B., Pluta M., Smoląg J., Stępień S., Zuchmańska M. – IIIb,

opiekun: R. Soboń.      

Zawody Powiatowe w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Fałków – 14.02.2019 r.

 

         W zawodach wzięły udział cztery zespoły: Słupia, Wólka, Grodzisko i Fałków.  Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

 

Przebieg rywalizacji:

Wólka – Grodzisko       3:1

Fałków – Słupia            0:3

Grodziska – Słupia       0:3

Wólka – Fałków           3:0

Grodzisko – Fałków     3:0

Słupia – Wólka             3:1

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1.     Słupia

2.     Wólka

3.     Grodzisko

4.     Fałków

Skład Fałkowa: Pluta Patrycja i Szokalska Katarzyna – IIIa, opiekun: R. Soboń

Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznik 2003 i młodsi – Fałków – 19.02.2019r.

          O prymat w gminie rywalizowały drużyny z Czermna i Fałkowa. Dodatkowo gościnnie wystąpił zespół z Pilczycy.

 

Przebieg rywalizacji:

Czermno – Pilczyca                2:0 ( 8 ; 12 )

Fałków – Pilczyca                  2:0 ( 14 ;12 )

Fałków – Czermno                 2:0 ( 14 ;10 )

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1.     Fałków – awans do zawodów powiatowych

2.     Czermno

3.     Pilczyca.

 

Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel w.f. R. Soboń.

Skład Fałkowa: jak w turnieju w Przedborzu, plus Magda Jurek – VIIa.

 

  

XXX Turniej Piłki Siatkowej Kobiet Fałków – 09.03.2019 r.

 

         W turnieju wystartowało sześć drużyn: GLKS Fałków, Skarżysko Kam., Bilcza, Przedbórz, LO Końskie i najmłodsza drużyna SP Fałków.

 

Wyniki SP Fałków:

 

Przedbórz – Fałków      2:1

Skarżysko – Fałków     3:0

LO Końskie – Fałków   2:0

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1.     GLKS Fałków

2.     Skarżysko Kam.

3.     Bilcza

4.     Przedbórz

5.     LO Końskie

6.     SP Fałków.

 

Skład Fałkowa: Orzeł E., Pluta P., Szokalska K. – IIIa, Pluta M., Smoląg J., Stępień S., Zuchmańska M. – IIIb, opiekun: R. Soboń.

 

 

  

Finał Powiatowy w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gowarczów – 29.04.2019 r.

 

         W zawodach wzięło udział sześć drużyn: Nr 2 Końskie, Gowarczów, Rogów, Radoszyce, Niekłań i Fałków.

Przebieg rywalizacji:

         Gr. A                                                                           Gr. B

Końskie – Gowarczów  0:2             Niekłań – Fałków 1:2 (20:25;20:10;13:15)

Końskie – Rogów         2:1             Niekłań – Radoszyce     2:1

Gowarczów – Rogów    2:0            Fałków –Radoszyce 2:1 (25:27;25:20;15:8)

 

Tabele:

         Gr.A                                                                   Gr. B

1. Gowarczów                                                   1. Fałków

2. Nr 2 Końskie                                                 2. Niekłań

3. Rogów                                                          3. Radoszyce

 

Półfinały:

Gowarczów – Niekłań   0:2

Fałków – Nr 2 Końskie 2:1 (25:14;18:25;15:4)

Finały:

o m-ce III-IV              Gowarczów – Nr 2 Końskie     2:0

o m-ce I-II                             Fałków – Niekłań 2:1

Kolejność końcowa mistrzostw powiatu:

1.     Fałków

2.     Niekłań

3.     Gowarczów

4.     Nr 2 Końskie

5-6. Rogów i Radoszyce

 

         Skład Fałkowa: Jaborowska A., Pluta P., Orzeł E.,  Szokalska K. – IIIa, Orman B., Pluta M., Smoląg J., Stępień S., Zuchmańska M. – IIIb, Jurek M.,  Ostrowska M. – VIIa, opiekun: R. Soboń.