TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ AKADEMII  SKRY- 14-01-2018- BEŁCHATÓW

 

     W dniu 14-01-2018 r w hali Energia rozegrany został turniej mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół należących do Akademii Siatkówki PGE SKRA Bełchatów.  W zawodach bardzo dobrze spisała się ekipa z Fałkowa. W kategorii dziewcząt klas IV PSP Fałków zajęła 1 m-ce, w kat.  klas  VI dziewczęta zajęły 2 m-ce, natomiast w kat. klas V 5-6 m-ce.

W klasyfikacji chłopców klas IV  1 i 2 m-ce przypadło chłopcom z Fałkowa, którzy w finałowym pojedynku rozegrali mecz między sobą, gdzie lepsi okazali się chłopcy z drużyny Fałków II.

W meczach grupowych rozgrywki toczyły się 1 set do 15 pkt natomiast mecze o m-ca 1-3 rozgrywano do 2 wygranych setów do 15 pkt.

Wyniki dziewcząt:

Kl IV.

Gr. A

Fałków – Domaniewice      1:0   (15:14)

Fałków – Radoszyce            1:0   (15:14)

Mecz o 1 m-ce

Fałków – Lgota Wielka      2:1     ( 15:13;12:15;10:8)

Klasyfikacja końcowa dwójek:

·         Fałków( Wiktoria Ścisłowicz, Zuzanna Konieczna, Zuzanna Malczak)

·         Lgota Wielka

·         3. Radoszyce I

·         Radoszyce II

·         Mysłaków

·         Domaniewice

Kl VI.

Fałków – Wieluń                   1:0     ( 15:3)

Fałków- Kobiele Wielkie      1:0     (15:13)

Fałków- Domaniewice         1:0     ( 15:4)

Mecz o 1 m-ce

Fałków- Mokrsko                 0:2       ( 8:15; 12:15)

Klasyfikacja końcowa czwórek

·         Mokrsko

·         PSP Fałków ( Magdalena Jurek, Marta Ostrowska, Kinga Karasińska, Natalia Kacperska,  Dominika Pluta)

·         Lgota Wielka

·         Domaniewice

5-6. Wieluń I, Kobiele Wielkie

7-9- Wieluń II, Domaniewice II, Wieluń III

Kl V.

Fałków- Kluczewsko I                  0:1     (8:15)

Fałków- Radoszyce II                   0:1     ( 14:15)

Fałków- Lgota Wielka                  1:0     ( 15:11)

Fałków- Domaniewice                 1:0     ( 15:8)

Klasyfikacja końcowa:

·         Kluczewsko I

·         Radoszyce I

·         Kluczewsko II

·         Lgota Wielka

5-6. Fałków,Mokrsko,

7-9. Mysłaków, Domaniewice

Skład PSP Fałków (Aleksandra Orzeł, Gabriela Sobczyk, Anna Wrzeszcz)

Wyniki chłopców:

Gr. A

Fałków I – Mokrsko              1:0      ( 15:12)

Fałków I- Mysłaków II          1:0       ( 15:5)

Fałków I- Radoszyce              1:0      ( 15:13)

Gr. B

Fałków II – Mokrsko II          1:0        ( 15:9)

Fałków II- Mysłaków             1:0       ( 15:10)

Fałków II- Bobrowniki           1:0       ( 15:4)

Po zajęciu 1 m-ca w grupach zespoły z  Fałkowa  I i Fałkowa II  zagrały o m-ce 1-2 gdzie lepsi okazali się  chłopcy z Fałkowa II wygrywając  2:0    ( 15:11, 15,14)

Klasyfikacja końcowa  dwójek;

·         Fałków II      ( Marcel Bobras, Przemysław Konieczny)

·         Fałków I       ( Maciej Szymczyk, Norbert Majchrzak)

·         Mysłakowice I

·         Mokrsko I

5-6. Radoszyce, Mokrsko II

7-8. Domaniewice, MysłakówII