Logo SKS

ZAWODY GMINNE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

   W dniu 11-02-2020 r w Fałkowie rozegrane zostały zawody gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rocznika 2007 i młodsi( kl. V-VI) oraz rocznika 2005-06( kl. VII-VIII).W zawodach udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z Czermna  oraz Fałkowa .W kategorii dziewcząt klas V-VI lepsze okazały się dziewczęta z Fałkowa, które po zaciętym  pojedynku wygrały  3:1. W kategorii chłopców górą byli uczniowie z Czermna, którzy wygrali 3:0.

W kat. klas VII-VIII zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców lepsi okazali się uczniowie z Czermna, którzy wygrali odpowiednio po 3:1.

Zwycięzcy zawodów będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Stąporkowie..

Dziewczęta  z PSP Fałków grały w składzie– kl. V-VI- Julia Marczyńska, Wiktoria Ścisłowicz

                                                                              Kl.VII-VIII- Dominika Pluta, Gabriela Sobczyk

Skład chłopców; kl VI-VI- Maciej Szymczyk, Krzysztof Waszczyk

                              Kl. VII-VIII- Brajan Stępień, Bartosz Maciejczyk

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 21-24 stycznia 2020 roku rozgrywane były mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rocznika 2008 i mł( klasa VI i mł) oraz rocznika 2005-2006 ( kl. VII-VIII.) W każdej kategorii do rozgrywek przystąpiło 8 zawodniczek i zawodników wyłonionych we wcześniejszych rozgrywkach klasowych. Mistrzostwa rozegrano systemem do dwóch przegranych meczów.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Dziewczęta 2008 i mł:

m-ce 1. Julia Marczyńska

2.Wiktoria Ścisłowicz

3. Aleksandra Szymczyk

Chłopcy 2008 i mł

m-ce 1. Maciej Szymczyk

2.Krzysztof Waszczyk

3. Oliwier Stefanek

Dziewczęta 2005-2006

m-ce 1. Gabriela Sobczyk

2. Dominika Pluta

3. Marta Ostrowska

Chłopcy 2005-2006

m-ce 1. Brajan Stępień

2. Bartosz Maciejczyk

3. Michał Waszczyk

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci słodyczy, zawodnicy za m-ca 1-3 dyplomy oraz za 1 m-ce nagrodę rzeczową w postaci rakietki do tenisa stołowego.

Tak reprezentują się uczniowie PSP Fałków w nowych strojach otrzymanych przez PGE SKRA Bełchatów,którzy uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne z mini piłki siatkowej, które odbywają się w ramach Akademii Siatkówki Skra Bełchatów.

FINAŁ POWIATOWY Z PODWÓRKA NA STADION- STADNICKA WOLA

W dniu 15-11-2019 r w Stadnickiej Woli rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce nożnej ogólnopolskiego turnieju ,,Z podwórka na stadion’’ o Puchar Tymbarku. W zawodach rywalizowały dziewczęta w kat  U- 10( rocznik 2010-11) oraz w kat U-12 ( 2009-08) a także chłopcy w kat U-12.

W kat U-10 dziewcząt wystąpiły 2 drużyny PSP Fałków oraz gospodynie Stadnicka Wola. Po zaciętym pojedynku lepsze okazały się dziewczynki z Fałkowa, które pokonały Stadnicką Wolę 2:1 i to one będą reprezentowały powiat konecki na zawodach wojewódzkich.

Dziewczęta PSP Fałków zagrały w składzie: Aleksandra Szymczyk, Amelia Zub, Zofia Zięba, Nikola Baran, Maja Mucha, Marta Ruś, Aleksandra Kubka, Zuzanna Zub.

W kat. chłopców U-12 wystąpiło 9 zespołów, które rozlosowano na 3 grupy. PSP Fałków trafiło do grupy C, w której zagrały jeszcze SP Radoszyce oraz SP Stadnicka Wola II.

Wyniki gr. C:                                                                             Tabela gr C:

Radoszyce- Stadnicka Wola II       3:1                                 1. PSP Fałków                   6 pkt          5:0

Radoszyce – Fałków                    0:2                                  2. SP Radoszyce               3                 3:3

Fałków- Stadnicka Wola II          3:0                                   3. SP Stadnicka Wola II    0                 1:6

Zwycięzcy poszczególnych grup  zagrały o m-ca 1-3.

Wyniki meczów finałowych:

Królewiec- Stadnicka Wola                 1:2

Królewiec- Fałków                                3:2

Fałków- Stadnicka Wola                      0:3

Skład PSP Fałków: Jakub Wedlechowicz, Oliwier Stefanek, Antoni Zganiacz, Alan Pluta, Krzysztof Waszczyk, Mikołaj Błażejewski, Maciej Szymczyk, Przemysław Orman, Oliwier Stefanek, Kacper Wychowałek.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.       SP Stadnicka Wola I

2.       SP Królewiec

3.       PSP Fałków

4-6 SP Radoszyce, SP Wilczkowice, SP Pilczyca

7-9 SP Kłucko, SP Gowarczów. SP Stadnicka Wola II