WYBORY  2016/2017

 

Tegoroczne wybory na przewodniczącego/przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego odbyły się 7 września 2016r. Komisja skrutacyjna w składzie: Dawid Majchrzak kl. VIa, Jurek Magdalena kl. Va, Zuzanna Białecka kl. Vb, Adrian Jaborowski kl.IVa podliczyła głosy. Na 95 głosów, jeden był nieważny. O tytuł przewodniczącego/-cej SU 2016/2017 walczyło 18 kandydatów z klas IV-VI. W drodze demokratycznych wyborów zwyciężyła Marta Ostrowska z klasy Va, zastępcą została Marta Ambroziak.

Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej.

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI       2016/2017

 PRZEWODNICZĄCA SU:

MARTA OSTROWSKA

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ:

MARTA AMBROZIAK

SKARBNIK:

NORBERT DONIECKI

SEKRETARZ:

JULIA KUBKA

SEKCJA ZADANIOWA:

Natalia Kacperska

Marta Ostrowska

Aleksandra Orzeł

Bartłomiej Laskowski

Kornel Pluta

Oliwier Bobras                     

SEKCJA PORZĄDKOWA:

     Norbert Doniecki

     Kuba Maciejczyk

       Bartosz Baran

        Adam Skwarek

    Adam Aleksandrowicz

SEKCJA DEKORACYJNA:    

Julia Kubka

Gabriela Sobczyk

Julia Antosik

Klaudia Szulc

Marta Ambroziak

Julia Skwarek

Opiekunowie SU: E. Szymczyk, B. Gonerka


ZBIÓRKA NAKRĘTEK PLASTIKOWYCH 2016/2017

Ruszyła akcja zbiórki nakrętek plastikowych w naszej szkole. Wzorem ubiegłego roku, wspieramy Stowarzyszenie Opieki Paliatywno- Hospicyjnej w Rudzie Białaczowskiej. Wszystkim, którzy nas wspierają w tej akcji serdecznie dziękujemy i liczymy na „ nakrętkową hojność”.

Pojemnik na nakrętki znajduje się na korytarzu, obok szatni. 

 


       

Samorząd Uczniowski w akcji!!!         

16 września 2016r. odbyło się spotkanie integracyjne nowo powołanego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły na rok szkolny 2016/2017. Celem spotkania  było powołanie sekcji, ustalenie planu pracy, a przede wszystkim integracja wszystkich członków. Oczywiście  nie obyło się bez  tradycyjnego „chrztu” .

 

Opiekunowie SU: E. Szymczyk, B. Gonerka


"Bo nauczyciel jest kapitanem..." 
 

    13 października 2016r. w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Jak zawsze, Samorząd Uczniowski i uczniowie stanęli na wysokości zadania. Nie zabrakło miłych słów dla wszystkich pracowników szkoły, a także oryginalnych prezentów. Rada Rodziców osłodziła tę uroczystość koszem łakoci i różami dziękując wszystkim pracownikom szkoły za pracę i trud, jaki wkładają w edukację i wychowanie uczniów.

                                                                                                                                                                                               

  Samorząd Uczniowski


DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

 

            24 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa dla klas 0-III oraz IV-VI. Zabawie towarzyszyły liczne wróżby przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Jak się bawiliśmy? Zobaczcie sami…

 

 


Kartki dla Ewy

 

Kartki  urodzinowe dla Ewy przygotowane i gotowe do wysłania. Przypominamy, że Ewa ma 5 lat, od 4 lat choruje na raka. Pomimo tego, uśmiech zawsze widnieje na jej twarzy, a najwięcej radości sprawiają jej właśnie kartki urodzinowe i świąteczne od rówieśników.

 


Mikołajki 2016

Wzorem ubiegłych lat, Samorząd Uczniowski naszej szkoły, przy „małym wsparciu”   Rady Rodziców, pomagał Świętemu Mikołajowi  przy rozdawaniu prezentów. Mikołajkowe hulanki podczas przerw na stałe wpisały się w obchody tego jakże miłego święta. Zobaczcie sami...

 

Samorząd Uczniowski


Nie jesteśmy obojętni!                                                                    

 W tegorocznej wielkanocnej charytatywnej akcji sprzedaży kartek świątecznych dla stowarzyszenia „ Sursum Corda” zebraliśmy kwotę 102 zł ze. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

 

                                                                   Samorząd Uczniowski