Konkursy wojewódzkie

 

1. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - eliminacje powiatowe

V miejsce - Mateusz Wiaderny KL.VI B

Opiekun - p. Beata Gonerka

 

2.  „KONKURS Z JAJEM” - Wojewódzkiego Domu kultury w Kielcach

III miejsce - Mateusz Wiaderny KL.VI B

Opiekun - p. Beata Gonerka

 

3. Finał XV Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”.

Wyróżnienie - Amelia Grochala kl. V B

Opiekun - p. Katarzyna Krzysztoporska

 

 

Konkursy powiatowe

 

1. "Bezpieczeństwo na piątkę" - I miejsce

Drużyna w składzie: Aleksandra Orzeł, Anna Auguścik, Dominik Doniecki

Opiekun - p. Beata Gonerka

2. I Powiatowy Konkursu na Kalendarz Adwentowy

I miejsce  kategorii 14-18 lat  - Magdalena Pluta kl. II b.

Opiekun - p. Małgorzata Doniecka

 

3. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - eliminacje powiatowe

I miejsce - Mateusz Wiaderny KL.VI B

II miejsce - Bartłomiej Marchewka KL. VB

Opiekun - p. Beata Gonerka

 

4. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe

III miejsce - Julia Skwarek, Julia Kubka, Michał Kowalski, Adam Skwarek

Opiekun - p. Beata Gonerka

 

 

Konkursy szkolne

Konkurs "Życie i twórczość naszego patrona szkoły"

I miejsce - MARTA OSTROWSKA KL.VI A

II miejsce - JULIA SKWAREK KL. VIB

III miejsce (ex aequo ) - JULIA KUBKA KL. VIB ,  ALEKSANDRA ORZEŁ KL. VA

Opiekun - p. Mirosława Grabowska

 

Konkurs "TRADYCJE ADWENTOWE KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH – KALENDARZ ADWENTOWY”

I miejsce Norbert Majchrzak kl. IVb

II miejsce Julia Antosik kl. Vb

III miejsce Zofia Zub kl. IVa

Opiekun - p. Małgorzata Doniecka

 

BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY  - BOMBKA

I miejsce – Julia Antosik, Julia Skwarek, Igor Stolarski, Gabriela Kawka, Aleksander Gawroński, Zofia Zub, Kamil Muskała, Aleksander Biegała

II miejsce – Mateusz Wiaderny, Zuzanna Czechowska, Anna Auguścik, Amelia Smolarek, Michalina Łuczyńska, Diana Mikuła, Przemysław Flejterski, Maja Mucha, Aleksandra Kubka

III miejsce – Natalia Kacperska, Aleksandra Orzeł kl. Va, Zuzanna Białecka, Wojciech Ciszewski, Julia Kubka, Konrad Ruś

Wyróżnienie Zuzanna Zub, Marta Ruś, Anna Fiołek, Bartłomiej Smolarek, Paweł Kacperski, Dominika Wychowałek, Aleksandra Orzeł kl. VIa, Marta Ostrowska, Jan Michalski, Przemysław Orman

Opiekun - p. Beata Gonerka

 

Konkurs na najlepsze hasło promujące bezpieczeństwo dzieci.

I miejsce – Julia Antosik kl. V b, Wiktor Łuszczyński kl. IV a

II miejsce – Zuzanna Malczak kl. IV a

III miejsce – Wiktoria Ścisłowicz kl. IV b, Nikola Pawlik kl. IV b

Wyróżnienie

Bartłomiej Marchewka kl. V b, Zofia Zub kl. IV a, Aleksandra Gunerka kl. V b

Opiekun - p. Beata Gonerka

   

    Konkurs Recytatorski

Wyniki konkursu: Kl. III – IV

I m-ce: G. Kawka-kl.IIIa

II m-ce: Z. Malczak-kl.IVa

III m-ce: D. Mikuła-kl. IVa

Wyróżnienie: J.Marczyńska-kl.IVb

Kl. V-VII

I m-ce: W. Sikora-kl.VIIb

II m-ce: N. Kalita-kl.VIIb

III m-ce: A. Orzeł-kl.Va

Wyróżnienie: A. Auguścik-kl.Va i J. Antosik-kl. Vb

Opiekun - p. Krystyna Waszczyk

Konkurs dla klasy III a i III b - "W krainie baśni braci Grimm"

W konkursie wzięło udział 14 uczniów.

Wyniki konkursu:

I miejsce Zuzanna Czechowska – kl. III b

II miejsce Wiktoria Zatora – kl. III a

III miejsce: Kacper Wyciszkiewicz -kl. III b i Oskar Jaruga z kl. III a.

Opiekun - p. Krystyna Waszczyk

 

 

KONKURS PLASTYCZNY - „ Bezpieczeństwo w Internecie”

I  miejsce:  Anna Auguścik kl. Va

II miejsce:  Julia Kubka kl. VIb

III miejsce:  Mateusz Wiaderny kl. VIb

Wyróżnienie: Amelia Smolarek kl. VIb, Kinga Majchrzak kl. VIb

Opiekun - p. Beata Gonerka

   

 KONKURS - „Talerz zdrowia”.

 

I miejsce – Patrycja Lizińczyk – kl II a, Julia Kubka, Natalia Orman kl. VI b

II miejsce – Julia Skwarek, Zuzanna Białecka kl. VI b, Jan Michalski, Mateusz Chojnacki kl. VI b

III miejsce – Dominika Pluta, Magdalena Jurek kl. VI a Kinga Majchrzak, Amelia Smolarek kl. VI b

 

Wyróżnienie – Julia Antosik kl. V b, Wiktoria Ścisłowicz kl. IV b, Wiktoria Góralska kl. III b

Opiekun - p. Beata Gonerka

 

Konkurs –  „Zdrowie dla wszystkich”.

 I miejsce -  Zofia Zub, Patryk Popęda, Maciej Wójcik (kl. IVa )

 II miejsce -  Damian Marchewka, Adam   Skawiński, Marcel Bobras (kl. IVb )

 III miejsce – Mateusz Chojnacki, Kornel Pluta  (kl. VIb )

 Opiekun - p. Beata Gonerka

  

KONKURS PLASTYCZNY - „ Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

 KL. IV - VII

I miejsce – Mateusz Wiaderny – kl. VI b

II miejsce – Anna Auguścik – kl. V a

III miejsce – Natalia Orman – kl. VI b

 Wyróżnienie: Julia Skwarek kl. VI b, Julia Kubka kl. VI b

 

 KL.O-III

I miejsce – Anna Fijołek – kl. III a

II miejsce – Gabriela Kawka  – kl. III a

III miejsce – Lena Rydz – kl. III a

 Opiekun - p. Beata Gonerka

 

Konkurs plastyczny: „Zakładka do książki”

Kl. I –III

I m-ce: Z. Czechowska-kl. III b

II m-ce: K. Muskała-kl. I, N. Baran-kl.II, W. Doniecki-kl. I

III m-ce: M. Skawińska-kl. IIIa, J. Wedlechowicz-kl.IIIa, W. Bajor-kl.I

Kl. IV – VI


I m-ce: J. Karasi
ńska-kl.IV

II m-ce: M. Wychowałek i K. Szulc-kl. VIIa

III m-ce: J.Antosik-kl.Vb, W.Ścisłowicz-kl.IVb, N.Pawlik-kl.IVb

Opiekun - p. Krystyna Waszczyk

 

 

WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO

Kategoria  Pisanka – obrazek kl. 0-III

I miejsce – Igor Stolarski kl.0

II miejsce –Wojciech Doniecki kl. I

III miejsce – Zuzanna Zub kl. I

Wyróżnienie: Bartłomiej Mazur kl. I

Kategoria  Pisanka – obrazek kl. IV-VII, oddz. gimnazjalne

I miejsce –Julia Marczyńska kl. IVb

II miejsce –Anna Przybył kl. IVb

III miejsce –Wiktoria Ścisłowicz kl. IVb

Wyróżnienie: Oskar Jaruga kl. IIIa

Kategoria Pisanka – Jajo kl. 0-III

I miejsce –Wiktor Stolarski kl. I, Antoni Zganiacz kl. IIIa

II miejsce –Damian Wyciszkiewicz kl. I, Jakub Wedlechowicz kl. IIIa

III miejsce – Marta Ruś kl. I, Wiktoria Bajor kl. I

Wyróżnienie: Kamil Muskała kl. I, Małgorzata Skawińska kl. IIIa

Kategoria Pisanka – Jajo kl. IV-VII, oddz. gimnazjalne

I     I miejsce –Zuzanna Czechowska kl. IVb, Mateusz Wiaderny kl. VIb, Patrycja Lizińczyk kl. IIa

II miejsce – Anna Auguścik kl. Va, Bartosz Muskała kl. Va, Patrycja Pluta kl. IIa

III miejsce –Aleksandra Orzeł kl. Va, Julia Skwarek kl. VIb, Agnieszka Jaborowska kl. IIa

Wyróżnienie: Kinga Majchrzak kl. VIb, Konrad Ruś kl. Va, Katarzyna Szokalska kl. IIa

 Opiekun - p. Beata Gonerka