Bezpieczeństwo na piątkę

 W czwartek 24 października w Szkole Podstawowej w Stadnickiej Woli odbyły się eliminacje powiatowe wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę”. Impreza organizowana była po raz trzynasty. Tym razem uczestniczyli w niej reprezentanci 15 szkół podstawowych z terenu Powiatu Koneckiego.

Trzynastka okazała się szczęśliwa dla uczniów naszej szkoły, którzy zajęli II miejsce.

Skład drużyny: Pluta Alan, Pluta Kacper, Zganiacz Antoni

Czytaj więcej …

Fałków wygrywa kolejny konkurs „Wiem co zrobić, gdy…”

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich w środę 02.10 2019 r. zorganizował powiatowy konkurs  „Wiem co zrobić, gdy…” dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych.

Czytaj więcej …

,,Gramy dla Niepodległej”

23.09.2019 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Dominik Doniecki kl. VII b, Jakub Jeżewski VIII b i Jakub Świderski kl. VIII a wzięli udział w Wielkim Świętokrzyskim Quizie Historycznym. Quiz miał na celu:

– uczczenie Święta 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ….

Czytaj więcej …

XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej.

W dniu 27 listopada 2019 roku w Końskich odbył się XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej. Uczennica naszej szkoły, Amelia Grochala zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolny konkurs „Tradycje adwentowe krajów niemieckojęzycznych – kalendarz adwentowy”           

Czterotygodniowy czas Adwentu to czas radosnego oczekiwania, który w krajach niemieckojęzycznych obfituje w zwyczaje. Jednym z nich jest zwyczaj odliczania tego czasu z użyciem kalendarza adwentowego.  Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do szkolnego konkursu językowo-plastycznego „Mój kalendarz adwentowy”

Czytaj więcej …