CZŁONKOWIE AKADEMII SIATKÓWKI PGE SKRA BEŁCHATÓW NA MECZU W BEŁCHATOWIE

W dniu 09-11-2017r uczniowie PSP Fałków należący do Akademii Siatkówki PGE SKRA Bełchatów mogli bezpłatnie wyjechać na mecz Plus Ligi siatkarzy do Bełchatowa, gdzie tamtejsza SKRA podejmowała drużynę ONICO Warszawa. Po emocjonującym i wyrównanym pojedynku zespół PGE Skry wygrał z drużyną ze stolicy 3:0 ( 24;22;26).

Nasi uczniowie mieli okazję podziwiać w akcji jednych z najlepszych siatkarzy występujących w Polsce, takich jak m. in. Mariusz Wlazły, Grzegorz Łomacz, Srećko Lisinac, Milad Ebadipour, Karol Kłos, Patryk Czarnowski, Bartosz Bednorz.

Po zakończonym meczu uczniowie mieli okazję zrobić sobie grupowe zdjęcie z całą drużyną PGE SKRY Bełchatów.

Wspaniała atmosfera panująca w bełchatowskiej hali oraz możliwość wspierania dopingiem swoich idoli na pewno przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji siatkówki w naszym szkolnym środowisku. Kulturalny doping jaki panuje na meczach siatkówki z pewnością kształtuje pozytywne motywacje i postawy uczniów wobec aktywności fizycznej.

Specjalne podziękowania dla zarządu PGE SKRA Bełchatów za umożliwienie w bezpłatnym udziale uczniów na meczu oraz dla Wójta Gminy Fałków za zapewnienie bezpłatnego przejazdu do Bełchatowa.