Szkolny Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.

26 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień – zmieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się najmłodsi uczniowie naszej szkoły, a po południu uczniowie klas IV-VIII. Tego dnia już od rana pojawiły się kolorowe postacie. Najmłodsi uczniowie przebrani byli za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać księżniczki, wróżki, królewny, policjantów,.…., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Samorząd Uczniowski przygotował wiele ciekawych zabaw i konkursów. Podczas przerwy na każdego z uczestników balu czekał słodki poczęstunek. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Wszystkim dopisywał humor a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.