Witamy na stronie naszej szkoły.

Konkurs plastyczny klas młodszych

Wyniki konkursu plastycznego

„Jesienne cudaki  darów jesieni”

 

Z przyjemnością informujemy, że realizowany  w ramach Innowacji Pedagogicznej „Zielony zachwyt” konkurs plastyczny pt. „Jesienne cudaki  darów jesieni” został rozstrzygnięty.
Do organizatorek konkursu wpłynęło mnóstwo ciekawych prac.

Po długiej i bardzo burzliwej naradzie jury podjęło następującą decyzję:

I miejsce             Stolarski Igor                                     klasa I

                                 Konieczny Jakub                            oddział „0”

                                Zięba Zofia                                         klasa II

II miejsce            Sowiński Jakub                                klasa II

                                Wira Hanna                                       klasa I

                                Wedlechowicz Alicja                      klasa II

III miejsce          Zięba Jan                                            oddział „0”

                                Zganiacz Amelia                               klasa I

                                Stolarski Wiktor                               klasa III

Wyróżnienia:    Zenka Bartłomiej                            klasa I

                               Sękowska- Kosma Nikola            klasa I

                               Szulc Paweł                                       klasa I

                               Szymczyk Aleksandra                    klasa II

                               Zub Amelia                                        klasa II

                               Obarzanek Dominika                     klasa II

                               Mucha Maja                                     klasa III

                               Maciejczyk Amelia                         klasa III

 

Gratulujemy  i dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

                                                                                                              Koordynator:   Joanna Chojnacka

                                                                                                                                             Anita Musiał

Close Menu